cialis-jel-20mg

2 Kutu Cialis 20mg Oral Jelly

89 TL

Cialis 20MG Oral Jelly Üründen 2 Kutu Almanız Durumunda Oldukça Ekonomik Fiyata, Toplamda 14 Adet Egzotik Meyveli Cinsel Performans Arttırıcı Bu Ürüne Sahip Olabilirsiniz. Ağız Yoluyla Alınan Bu Ürünün En Pratik Yöntemi İse Hap Yutma Korkusu Olmadan Kullanabilmektir. Her Yaş Grubuna Hitap Eden Dozajı İle Rahatlıkla Kullanabilir Ve Etkisini Görebilirsiniz. Sipariş Vermek İçin Aşağıdaki Kutucuklara Sizden İstenilen Bilgileri Girmeniz Yeterli Olacaktır.

HEMEN SİPARİŞ VERİN

(Ücretsiz Kargo)

Mesafeli Satış Sözleşme Şartlarını okudum kabul ediyorum.

Cialis Tanıtım Videosu
Açıklama

Sitemiz üzerinden saat 16:00'a kadar vermiş olduğunuz ürün siparişleriniz aynı gün kargoya verilmektedir.Departmanımız, siparişinizin içeriği belli olmayacak şekilde paketleyip adresinize teslim edilmek üzere gün içinde anlaşmalı kargoya verilecektir.Ürün teslimatları tüm illere ortalama 2-3 iş günü içinde gerçekleştirilmektedir.

Destek

Şiparişinizdeki ürünlerin teslimatı ile ilgili herhangi bir problem yaşanması durumunda,Sorunlarınızı müşteri hizmetlerimize iletebilir ve detaylı bilgi alabilirsiniz.0543 834 43 58 numaralı telefondan 09:30 - 24:00 saatleri arasında bize ulaşabilirsiniz.Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür eder,sağlıklı günler dileriz