jel-cialis-100mg

3 Kutu Cialis 100mg Oral Jelly

139 TL

Cialis 100MG Oral Jelly, Penis Sertleşmesi Yaşayan Erkekler Tarafından Rahatlıkla Ağız Yoluyla Emilerek Kullanılabilen Bir Tür Cinsel Performans İlacıdır. 100MG Dozajındaki Bu Ürünün Her Bir Kutu İçerisinde 7 Adet Egzotik Meyve Aromalı Jel Şeklinde Üretilmiş Performans Arttırıcı Etki Özelliğine Sahip Bir İlaçtır. 3 Kutu Sipariş Vererek En Uygun Fiyatlara Bu Ürünlere Sahip Olabilmek İçin Lütfen Sizin İçin Ayrılan Aşağıdaki Bölüme Sizden İstenilen Bilgileri Girmeniz Yeterli Olacaktır.

HEMEN SİPARİŞ VERİN

(Ücretsiz Kargo)

Mesafeli Satış Sözleşme Şartlarını okudum kabul ediyorum.

Cialis Tanıtım Videosu
Açıklama

Sitemiz üzerinden saat 16:00'a kadar vermiş olduğunuz ürün siparişleriniz aynı gün kargoya verilmektedir.Departmanımız, siparişinizin içeriği belli olmayacak şekilde paketleyip adresinize teslim edilmek üzere gün içinde anlaşmalı kargoya verilecektir.Ürün teslimatları tüm illere ortalama 2-3 iş günü içinde gerçekleştirilmektedir.

Destek

Şiparişinizdeki ürünlerin teslimatı ile ilgili herhangi bir problem yaşanması durumunda,Sorunlarınızı müşteri hizmetlerimize iletebilir ve detaylı bilgi alabilirsiniz.0543 834 43 58 numaralı telefondan 09:30 - 24:00 saatleri arasında bize ulaşabilirsiniz.Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür eder,sağlıklı günler dileriz